Kod piktogramów zbożowych (bardzo ważne) II - A.P.doc

(3698 KB) Pobierz

Milczenie owiec…

 

     Kilka lat temu zdołałem opracować i opublikować w Internecie pracę dotyczącą egipskich piramid oraz piktogramów zbożowych.  Co więcej, udało mi się przedstawić bezdyskusyjne dowody na powiązanie tych dwóch fenomenów w świetle nadchodzących zmian na Ziemi.  Niestety, opracowanie, o którym mowa nie spotkało się z większym zainteresowaniem ze strony ludzi czy grup ściśle powiązanych z tą tematyką.  W pełni świadomy poprawności swoich obliczeń oraz ich wagi postanowiłem spokojnie przyglądać się wynikom badań nad piktogramami ( możliwe, że ktoś mający większe możliwości wpadnie na identyczny trop i rozpowszechni swoje badania na szerszą skalę, co w rezultacie mogłoby skłonić ludzi do działania), niestety ku mojemu zdziwieniu tak się nie stało. Zamiast tego, co chwilę pojawiały się co raz to liczniejsze wywody, przypuszczenia i szczerze powiedziawszy bzdurne próby rozwikłania tych zaszyfrowanych wiadomości. Scenariusz zupełnie jak z filmu: „Milczenie owiec”, gdzie spora grupa dochodzeniowa próbuje rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy, niestety z marnym skutkiem, pomimo niezbitych dowodów wskazujących na konkretną osobę. W końcu udaje się schwytać mordercę dzięki analizie jednego człowieka – Hannibala Lectera.

     Zniesmaczony dotychczasowymi zmaganiami badaczy postanowiłem raz jeszcze zabrać głos. W tym momencie na myśl przychodzą mi słowa Patricka Geryla, który jako pierwszy przedstawił niezbite dowody na zbliżającą się katastrofę o zasięgu globalnym…” Czy zdołam nakłonić ludzi do przeprowadzenia wykopalisk i rozszyfrowania wiedzy ukrytej w Labiryncie? Czy mam dość sił do działania?”… Warto postawić sobie takie pytania. Historia lubi się powtarzać, dowody przedstawione przez tego geniusza niestety nie spotkały się z przychylnością środowisk naukowych. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: w tak skorumpowanym świecie nic, co jest w stanie zagrozić egzystencji magnatów tego świata nie ujrzy światła dziennego. Co więcej, tzw. środowisko naukowe to nic innego jak labirynt, który nie ma wyjścia – wejdziesz, ale już nigdy nie wyjdziesz poza ramy tej hermetycznej grupy. Mają odebrać mnie za szaleńca? Mam postawić na szali swoją reputację? Co powiedzą inni? Jak naświetlą moją osobę media – nie, to zbyt ryzykowne. I znowu ten sam scenariusz: „Milczenie owiec” … Ale gorsza obok tego jest znieczulica ludzi wolnych, ludzi, którym nie zależy na rozgłosie, poważaniu czy uznaniu, ludzi którym leży na sercu dobro ogółu, ratowanie tego co jeszcze da się uratować… Na całe szczęście w środowiskach naukowych są jeszcze tacy ludzie jak Patrick Geryl.

     Dla tych, którzy nie przeczytali mojej wcześniejszej pracy przedstawiam krótkie streszczenie:

     Piktogramy zbożowe można podzielić na kilka grup. Najważniejsze to te, które zawierają „klucze”, tym kluczem jest liczba 4, 5 oraz figury geometryczne: pentagram – heksagram. Posługując się tą liczbą możemy rozwikłać zagadkę egipskich piramid, wystarczy rozbić ją na trzy czynniki a więc 1,5 x 3  = 4,5.

     Przy budowie piramid posługiwano się planem wyjściowym (praplanem) , który zakładał :

Wymiary budowli :

- piramida Cheopsa : bok podstawy : 234 m , wysokość : 156 m

- piramida Chefrena : bok podstawy : 216 m , wysokość : 144 m

- piramida Mykerinosa : bok podstawy : 108 m , wysokość : 72 m

     Z takimi liczbami wyjściowymi w powiązaniu z kodami zawartymi w piktogramach możemy przedstawić bezdyskusyjne dowody na to , że :

Wymiary egipskich piramid tuż po wybudowaniu :

- piramida Cheopsa : bok podstawy : 230,4 m , wysokość : 146, 677226 m

- piramida Chefrena : bok podstawy : 215, 69961 , wysokość : 143, 5 m

- piramida Mykerinosa : bok podstawy : 108, 69961 m , wysokość : 66, 6972 m

     Każda z piramid wskazuje na konkretną datę :

- piramida Cheopsa : rok 9792 p.n.e.

- piramida Chefrena : rok 9808 p.n.e.

- piramida Mykerinosa : rok 9804 p.n.e.

     Daty te prowadzą do szokującego odkrycia, które mówi wprost o odwiecznym rytuale „wyzerowania (wspomina o nim także Projekt Cheops)”. Innymi słowy przed katastrofą z roku, 9792 p.n.e. odmierzany był okres 12 lat, na co wskazuje data powiązana z piramidą Mykerinosa i Chefrena ( 9792+ 12 = 9804). Drogą czystej logiki powyższy schemat możemy odnieść do wydarzeń, które dopiera będą miały miejsce, a więc :

- rok 2012, era Ryb : 16 lat do kataklizmu (to również data podana przez Patricka Geryla, jako data kataklizmu- niestety błędna – 2012 rok ery Ryb jest już za nami)

- rok 2016, koniec ery Ryb : 12 lat do kataklizmu

- rok 2028 (12 rok ery Wodnika ) : kataklizm!

     Zamierzeniem zarówno starożytnych jak i obcych cywilizacji (piktogramy), było i jest to abyśmy uważniej przyjrzeli się Wenus. Okres pomiędzy poprzednimi katastrofami ( 9792 p.n.e. & 21312 p.n.e.) wynosił dokładnie 11520 lat, okres pomiędzy katastrofą z roku 9792 p.n.e. a tą, która się wkrótce wydarzy to : 11820 lat . Innymi słowy w całym wyrażeniu zmienia się tylko jedna cyfra : 5 zamienia się w 8. Ma to swoje bardzo proste uzasadnienie : 8 Wenusjańskich lat = 5 Ziemskim. Wiele piktogramów nawiązuje do Wenus i tych zależności. Co więcej przedzierając się przez gąszcz starożytnych kodów możemy dowieść , że wcześniejsze cywilizacje znały dokładny okres obiegu Ziemi wokół Słońca : 365, 2422 dnia oraz dokładny czas trwania cyklu precesji : 25920 lat. Oczywiście to tylko zaledwie kropelka w morzu szokujących odkryć. Całość możecie prześledzić czytając opracowanie : Enigmy – tajemnica piktogramów zbożowych oraz piramid złamana. Wystarczy podaną frazę wpisać w wyszukiwarkę Google…

 

         Powrót…

     W stadzie owieczek zdarza się czasami, iż nagle zupełnie nieoczekiwanie wyłania się jeden odszczepieniec, czarna owieczka lub wilk w owczej skórze, która nie beczy tak jak pozostałe. Paradoksalnie – ta czarna owieczka w obecnej sytuacji nie będzie pełniła roli spod ciemnej gwiazdy, przeciwnie będzie próbowała oświetlić pozostałe.

   Kolejne niezbite dowody…

     Z okresu, który upłynął od momentu opublikowania mojej pracy do chwili obecnej wybrałem kilka piktogramów, które moim zdaniem zasługują na szczególną uwagę, a których przesłanie dowodzi niezbicie poprawności obliczeń wykonanych przeze mnie jakiś czas temu. Oto one :

1ys3ug.jpg

    

oare-2.jpg

11490.jpg

stanton-st-bernard2b.jpg

Wilton-Windmill-3 (2).jpg

 

        Wyglądają dość skomplikowanie, prawda? I w istocie takie są, ale nie dla nas - sprawa jest prosta, przecież mamy całą potrzebną wiedzę do rozkodowania tych skomplikowanych kodów. Wiedzę, którą zignorowano…

     Zacznijmy od pierwszej formacji. Na pierwszy rzut oka wydaję się, że to najzwyklejszy kod DataMatrix. Zresztą takie pogłoski również pojawiły się wśród badaczy. Ale rzecz nie jest taka prosta jakby mogło się wydawać. Aby rozkodować przesłanie tego piktogramu należy znaleźć klucz. Tylko gdzie szukać? Przyjrzyjmy się raz jeszcze :



74453-NWView.jpg

 

       Jak widać piktogram jest niezłą łamigłówką. Ale do rzeczy : na fotografii widzimy 144 elementy (kwadraciki), z czego 65 jest pełnych a 79 pustych. Liczba 144 dla tych, którzy czytali moje wcześniejsze prace automatycznie naprowadza na właściwy tok myślenia, mało tego na zdjęciu ostatni rząd kwadracików jest nieco większy od pozostałych (dlatego nie może być to kod DataMatrix), co więcej tych pięć ostatnich figur jest wyrażeniem liczby 1, 5, innymi słowy to kwadraciki plus połowa, czyli półtora kwadratu (strzałka). Skąd mogę mieć pewność, że to półtora figury a nie np. 1, 4 lub 1,6?  Mam na to niepodważalny dowód w postaci piktogramu, oto on :

uk2005ay2.jpg

     Bardzo podobny układ składający się z małych kwadracików. Pozornie wydaję się to być śmiesznym tworem, który przedstawia jakiegoś ludzika. Jednak, jeśli przyjrzymy się bliżej dostrzeżemy pewną anomalię, którą przedstawia poniższy rysunek :

Rysunek1 (2).bmp

     Jak widać piktogram składa się z 88 kwadracików plus 5,5 w ostatnim rzędzie. I znowu ta sama zależność, dzięki której udało mi się rozkodować tajemnice piramid, liczby 88 i 55 występują obok siebie, co wskazuje na to, że są sobie równe. Po prostu 8 = 5, taki jest tok myślenia twórców piramid oraz piktogramów. W dalszej części są na to niezbite dowody. Co nas w tej chwili interesuje? Tak jak w poprzedniej formacji tutaj również mamy widoczną gołym okiem anomalię, która skłania nas do przeprowadzenia operacji z liczbą 1,5. Mało tego tutaj także istotny jest sam wzór, czyli nazwijmy to umownie „ludzik”. Jeden kwadracik pod jedną „ręką „ i dwa kwadraciki pod drugą – jaka liczba wypośrodkuje te cyfry? Oczywiście 1,5. Liczba 1, 5 mówi nam więcej o możliwościach rozkodowania tego piktogramu – otóż przy łamaniu kodów piramid obok liczby 4, 5 ( trzy piramidy x 1, 5 = 4, 5) występowało także bardzo charakterystyczne lustrzane odbicie dla piramidy Cheopsa, gdzie 432 = 234. Mając takie dane możemy rozkodować absolutnie każdy piktogram, niezależnie od tego jak bardzo jest skomplikowany. Sprawdźmy, co się stanie, jeśli do piktogramu, który rozważamy zastosujemy lustrzane odbicie. Tor odbicia pokazuje nam sam piktogram, ostatni rząd nietypowych kwadracików, aby zrównać się z pozostałymi musi się po prostu „odbić”. Wówczas 1, 5 elementu z pozycji przed lustrzanym odbiciem plus 1, 5 z lustrzanego odbicia da nam 3 elementy, trzy całości.





74453-NWView.jpg74453-NWView.jpg

    Element, który zaznaczyłem jest osią lustrzanego odbicia. Odbicie to następuje w dwie strony, w dół i w bok – ponieważ nietypowe kwadraciki oprócz tego, że schodzą w dół biegną także w linii poziomej, co wskazuje na pionowe odbicie.

 

 

Desktop1.jpg

 

Rysunek1.dwgDDD.dwgKKK.bmp

 

 

     Jak widać na rysunku piktogram posiada lustrzane odbicia. Czerwone osie to linie określające strony odbić. Co ciekawe, czerwone kwadraciki mogą teraz stworzyć osobną linię bez podziału na 1, 5 czy 0,5. Wcześniejsze półtora kwadratu nagle stworzyło całość, czyli trzy elementy (1, 5 x 2). Ale to naturalna kolei rzeczy, nas bardziej interesuje kształt, jaki powstał w wyniku tego zabiegu. Tak jak we wcześniejszej formacji tak i tu wyłoniła nam się postać „ludzika” (zielony). Prędzej niedostrzegalny wzór nagle nabiera sensu. Co zrobić z takimi danymi? Jak odczytać mowę istoty, którą nazwaliśmy umownie „ludzikiem”? Jaką wiedzę stara się nam przekazać?...

     Z upływem lat pokochałem „mowę” starożytnych oraz istot pozaziemskich. Jest bardzo specyficzna i w każdym przypadku przy użyciu odpowiedniego klucza niezwykle klarowna w swym przekazie, (dlaczego nikt tego nie dostrzega?). Odkrycie tego klucza kosztowało mnie wiele lat ciężkiej pracy, ale opłaciło się. Z powodzeniem możemy teraz odczytywać przekazy od istot pozaziemskich. Zatem odczytajmy i ten przekaz…

     Jeśli lustrzane odbicie naprowadziło nas na wyizolowanie elementu przypominającego bez wątpienia istotę pozaziemską to spróbujmy dać jej odpocząć, odstawmy ją na bok, niech spokojnie się przygląda.

Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKk.bmp

     Lustrzane odbicie zniknęło, pozostał jedynie ciąg, który tworzy jedna całość.  Czerwone kwadraciki, które tworzyły jedną z osi także zniknęły (ich zapis numeryczny był identyczny z pierwszym poziomym rzędem kwadracików widocznym na rys., po prostu sekwencje powtarzały się) były pomocne jedynie w ustaleniu techniki, jaką należało zastosować (lustrzane odbicie).





Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKf.bmp

Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKsss.bmp

     Taj jak wcześniej napisałem, ludzik odchodzi na bok. Pozostałe elementy należy dosłownie zsunąć (strzałki). Pierwotny układ piktogramu zmienił się nie do poznania. Godne uwagi jest to, że ilość kwadracików zwiększyła się z 144 (piktogram) do 168, czyli o 24 więcej. Ci, którzy czytali „Enigmy” wiedzą, że 168 to nic innego jak tylko anagram liczby 198. Ale do rzeczy - co zrobić z wzorem, który nam się wyłonił? Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy w każdy kwadracik podstawić liczby :

Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKdff.bmp

     Wg bardzo prostego wzoru podstawiamy liczby w miejsca kwadracików. Wpisałem tylko pierwszy rząd, aby nie komplikować całości. W pierwszym rzędzie wszystkie liczby mnożymy przez jeden (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14) w drugim przez dwa (2,4,6,8,10,12,14,16,18) w trzecim przez trzy (3,6,9,12,15,18,21,24,27,30,33,36,39,42) etc…

Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKqqqqq.bmp

     Każdy z kwadratów ma teraz swój odpowiednik liczbowy (nas interesują tylko żółte pola).  Przypomnijcie sobie teraz, od czego zaczynaliśmy rozkodowywanie. Szczególną uwagę zwrócił ostatni rząd kwadratów, gdzie każdy z nich był nieco większy od pozostałych (1,5). Spójrzcie teraz na powyższy rysunek ze szczególną uwagą na ostatni poziomy sektor, który przedstawia liczby: 66, 72, 108, 144. Widzicie to? Dokładnie taka sama para liczb: 108 – 72 określała w „praplanie” wymiary piramidy Mykerinosa! Aby to bardziej uwidocznić wystarczy w miejscu gdzie zeszły się dwie połówki narysować linię.







Rysunek1.dwgDDD.dwgKKK.bmp

 

     Jakby tego było mało liczby 72 i 108 występują na 6 i 9 pionowym sektorze. Jak ważna jest liczba 6/9 lub 666/999 udowodniłem w „Enigmach”.  Mamy jedną parę liczb: 108 – 72, ale co z pozostałymi ?  W ostatnim rzędzie obok liczby 108 występuje także 144, naturalną koleją rzeczy jej odpowiednikiem musi być 216. Jednak na rysunku widnieje liczba 66 – dlaczego tak się dzieje? Do czego to prowadzi?  W tym rozumowaniu nie ma żadnego błędu, wystarczy jeszcze raz spojrzeć na rysunek. Każdy z poziomych sektorów posiada jakieś liczby, ale tak nie jest w przypadku trzeciego (niebieska strzałka) – dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ dwa pierwsze poziome sektory są dosłownie sektorami pomocniczymi!



Rysunek1.dwgDDD.dwgKKKk.bmp

     Liczba 66 powinna mieć wartość 216, wówczas cały schemat byłby poprawny. Liczby 60 oraz 150 widoczne na rysunku to zsumowane wartości z pierwszego i drugiego sektora :

1:       2+4+6+7+8+9+11+13 = 60

2:       2+4+6+10+12+18+20+24+26+28 = 150

     Liczba 66 leży w trzecim sektorze pionowym, trzeci sektor poziomy nie posiada żadnych wartości. Nawet, jeśli chcielibyśmy odnieść trzeci sektor do trzeciego nie będzie to możliwe, wartość liczby 66 nie zmieni się, ponieważ trzeci sektor poziomy wyraża po prostu zero. Inaczej sprawa ma się, jeśli wykonamy taką operację z dwoma pierwszymi sektorami, których odpowiednikami są liczby: 60 oraz 150. Spójrzcie :

66 + 60 = 126 (także 66 60 – 666)

66 + 150 = 216!

     Jeśli w ten sposób podejdziemy do całości uzyskamy odpowiedź na wszystko. Liczba 144 jednak posiada swój prawidłowy odpowiednik, czyli liczbę 216! Co więcej liczba 126 to także w istocie ta sama liczba, tyle, że w postaci anagramu liczby 216. Wspaniałe, prawda?  Jednak pierwotny plan, którym posługiwano się przy wyprowadzaniu prawidłowych wartości piramid składał się z trzech par liczb. Oprócz tych, które przedstawiłem wyżej: 108 – 72 (Mykerinos), 216 – 144(Chefren), schemat zakładał istnienie jeszcze jednej pary: 234 – 156, która jest wyrażeniem piramidy Cheopsa. Na powyższym rysunku nie widnieją nawet zbliżone wartości tych liczb, zatem diabeł tkwi w szczegółach…









Rysunek1.dwgDDD.dwgKKK.bmp

    Tak samo jak należało zsumować wartości dwóch pierwszych poziomych sektorów (pomocniczych) tak i w przypadku sektorów, w których znajdują się pary liczb 108-72 oraz 66(216) – 144 należy postąpić identycznie. Warto zaznaczyć w tym momencie, że znowu interesuje nas tylko ostatni rząd poziomy liczb (cały sektor pionowy) zupełnie identycznie jak na początku interesował nas ostatni sektor z większymi kwadracikami (to podstawa przy łamaniu kodu tego piktogramu). Całość jest niezwykle klarowna. Spójrzmy na otrzymane wartości :

- sektor z liczbą 66 :    6+15+21+27+33+66 = 168

- sektor z liczbą 72 :    6+12+30+36+60+72 = 216

- sektor z liczbą 108 :  9+18+45+54+90+108 = 324

- sektor z liczbą 144 :  24+60+84+108+132+144 = 552

     Liczba 168 jest wspaniałą argumentacją dla liczby pól o jakie zwiększył się zakres piktogramu po zastosowaniu techniki lustrzanego odbicia. Pierwotnie piktogram składał się z 144 elementów, po czym ta liczba wzrosła do 168! W opracowaniu pt. „Enigmy” wyjaśniłem zagadkę liczby, 198 która wywodzi się bezpośrednio od liczby 666 i jej odpowiedniczki 999. Gwoli przypomnienia :

666 x 666 = 443556

    Pierwsza i ostatnia cyfra w liczbie 443556 to 4 oraz 6 , jeśli dodamy je do siebie otrzymamy 10 lub 1 , postępując tak do ostatniej pary otrzymamy liczbę 198.

999 x 999 = 998001

666 x 999 = 665334

W każdym przypadku otrzymamy liczbę 198. Mało tego na powyższym rysunku liczba 168 występuje, pod 66 która z pomocniczą liczbą z...

Zgłoś jeśli naruszono regulamin