!opis książki.txt

(2 KB) Pobierz
Tytuł: Mężczyzni sš z Marsa, kobiety z Wenus: Jak dochodzić do porozumienia i uzyskiwać to, czego się pragnie
Autor: John Gray
Tytuł oryginalny: Men are form Mars, Women are from Venus: A Practical Guide for Improving Communication and Getting What You Want in Your Relationships
Język oryginalny: angielski
Kategoria: Literatura popularnonaukowa
Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Forma: poradnik
Rok pierwszego wydania: 1993
Rok pierwszego wydania polskiego: 1996
Tłumacz: Katarzyna Waller-Pach

Rodzaj: audioksišżka
Wersja językowa: polska
Treć: pełna
Rok nagrania: 2003
Czyta: Ksawery Jasieński
Czas trwania: ~11 godz. 25 min.
Rozmiar: ~627 MB (24 pliki)
Format: MP3 (KBPS:128, KHZ:44, stereo)

Opis ksišżki:
Dawno, dawno temu spotkali się i zakochali w sobie Marsjanie i Wenusjanki. Dzięki temu, że akceptowali i szanowali swoje odrębnoci, udało im się stworzyć szczęliwe zwišzki. Potem przybyli na Ziemię i tu zapomnieli, że pochodzš z różnych planet... Użycie tego porównania pozwala autorowi wyjanić, skšd płynš trudnoci w zawieraniu szczęliwych i satysfakcjonujšcych zwišzków. John Gray, opierajšc się na swojej wielokrotnej praktyce terapeutycznej, radzi, jak można wykorzystać wiadomoć różnic w wypowiadaniu się, potrzebach emocjonalnych oraz zachowaniu się mężczyzn i kobiet do budowania głębszego wzajemnego zrozumienia partnerów.
John Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjania, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęliwy zwišzek. Radzi też, jak mogš oni wykorzystać wiadomoć dzielšcych ich różnic, by zbudować harmonijnš relację. Ksišżka ta zapoczštkowała ogromnš popularnoć autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujšcych tematy zwišzków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami. John Gray to ekspert w dziedzinie zwišzków międzyludzkich i autor kilkunastu wiatowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w łšcznym nakładzie 45 mln egzemplarzy. Przez trzydzieci lat był terapeutš małżeńskim i rodzinnym. Mężczyni sš z Marsa, kobiety z Wenus to w cišgu ostatnich kilkunastu lat najlepiej się sprzedajšca na wiecie ksišżka o zwišzkach damsko-męskich.
Zgłoś jeśli naruszono regulamin