HowTo.txt

(2 KB) Pobierz
* Czcionki (nie cały folder, tylko zawarte w nim pliki TTF) należy skopiować do C:\Windows\Fonts (Najlepiej otworzyć folder Czcionki, skorzystać z polecenia Wyszukaj->Pliki i foldery i wpisać *.ttf, a następnie skopiować wszystko)
* Kursory Vista by Erundil instalujemy tak:
  1. Otwieramy folder
  2. Znajdujemy tam plik Install.inf
  3. Dajemy na nim prawym myszy i wybieramy "Zainstaluj"
  4. Teraz zestaw kursorów jest dostępny w Panelu sterowania w sekcji "Mysz" w zakładce "Wskaniki" pod nazwš "Vista by Erundil"
  5. Nalezy go wybrać i kliknšć OK
* Skórki majš własne HowTo.txt do przeczytania
* VistaDriveIcon zamienia ikony dysków na te z Visty, dodajšc pasek zapełnienia. Ma bardzo prosty instalator, wystarczy klikać w kółko "Next" i gotowe.
* Vista Icon Pack zamienia standardowe ikony XP na Vista. Zanim odpalisz, zamknij wszystko inne, bo to ostatni moment, by zapisać pliki. Program jest prawie bezobsługowy. Najpierw program zacznie podmieniać pliki systemowe. Zniknie wszystko, poza tłem pulpitu i oknem. Wtedy pewnie wyskoczy komunikat systemu, że trzeba przywrócić pliki i żeby włożyć płytkę z systemem. Nie róbcie tego, tylko czekajcie. W końcu program zapyta was o wersję  IE (Internet Explorera). W Windowsie XP SP3 jest to 7, w SP2 6. Klikamy stosownš literkę i Enter. Potem pojawi się pytanie o WMP (Windows Media Player). Jeli nie instalowalicie sami nowszej wersji WMP, to macie WMP 9. Znowu literka (t/n) i Enter. Potem jak program skończy, klikamy dowolny klawisz, by uruchomić system ponownie. Po ponownym uruchomieniu klikamy na skrót "Rebuild Icon Cache" na Pulpicie (to niestety rozwali układ ikon na Pulpicie, układajšc je po kolei) i gotowe.
*MSGina i jej ekrany
Po włšczeniu komputera wywietla się panel, w którym wybieramy użytkownika (jeli użytkowników jest kilku, ale zawsze można wylogować się, żeby zobaczyć panel). Jest niebieski, a zawartoć tego folderu sprawi, że stanie się szaro-czarny. W dodatku przerobi ekrany, które wywietlajš się, gdy wyłšczamy komputer lub przełšczamy użytkownika - normalnie sš niebieskie, a teraz będš czarne.
Zgłoś jeśli naruszono regulamin